NOON IN-DEPTH FILLER CREAM

  Šią kosmetikos priemonę galite įsigyti pasikonsultavę su Kosmetologe Kristina Urbonaite. Užpildykite formą ir su Jumis susisieksime dėl tolimesnio proceso. *būtinai paminėkite produktą, kuriuo domitės.

  pHformula S.O.S veido odos kremas tinka sausai ir ypatingai jautriai, pažeistai odai. Kremo sudetyje esanti glycofilm (iš kviečių išgaunama medžiaga) ant odos paviršiaus sudaro apsauginį sluoksnį, kuris maksimaliai ilgai apsaugo ir tausoja odą. Tinka nušąlusiai ir vėjo nugairintai veido odai ir lūpoms. Kremo sudėtyje yra šlapalo ir hialurono rūgšties, kurie intensyviai drėkina, tokoferolis veikia kaip antioksidantas, apsaugantis odą nuo neigiamo aplinkos poveikio.

  Veikia kaip raukšles užpildanti priemonė, In-Depth Filler Cream su kombinuotais ingredientais, kurie veikia raukšles ir turi odą jauninačių sąvybių. In-Depth Filler Cream suvienodina odos toną, atpalaiduoja odą, taip pat giliai drėkina, atkuria elastingumą.

  Aktyviosios medžiagos, esančios In-Depth Filler Cream sudėtyje:
  • Palmitoilo heksapeptidas-14 – į matrikinus panašus peptidas, veikiantis prieš odos senėjimą. Jis aktyvina įvairius odos atkūrimo kelius: kolageno biosintezę, fibroblastų proliferaciją ir slopina matriksą skaidančius fermentus (metaloproteinazes).
  • Palmitoil tripeptidas-38 (MATRIXLR synthe’6TM) – į matrikinus panašus peptidas, kuris stimuliuoja dermos matricos ląstelių augimą ir padeda užpildyti raukšles.
  • Palmitoil izoleucinas – viena iš pagrindinių amino rūgščių, žinoma dėl savo atkuriamųjų savybių, įeina į svarbių odos baltymų sudėtį. Žinoma kaip natūrali alternatyvi medžiaga lipofilingui, veikia skirtinguose odos sluoksniuose, užpildo raukšles iš vidaus ir pakelia skruostų odą. Puikus pasirinkimas brandžiai odai!
  • Alteromono fermentinis ekstraktas– puikiai drėkinanti medžiaga. Jis atkuria hialurono rūgšties sekreciją senesnėse odos ląstelėse, stimuliuoja lipidų sintezę, palaiko epidermio – dermos jungties funkcijas ir skatina filagrino ekspresiją odoje.
  • Swertia Chirata ekstraktas – inovatyvus ingredientas, pagamintas iš Indijinio gencijono lapų. Jis padeda atkurti ir sustiprinti odą.
  • Natrio hialuronatas – didelės molekulinės masės išgryninta hialurono rūgštis, kuri užtikrina gilų odos drėkinimą. Stiprios jos hidroskopinės savybės padeda išlaikyti vandenį paviršiniuose odos sluoksniuose. Veikia kaip vandens rezervuaras.

  Prekės ženklas

  pHformula

  Atsiliepimai

  Atsiliepimų dar nėra.

  Būkite pirmas aprašęs “NOON IN-DEPTH FILLER CREAM”