NOON Acne KIT

  Šią kosmetikos priemonę galite įsigyti pasikonsultavę su Kosmetologe Kristina Urbonaite. Užpildykite formą ir su Jumis susisieksime dėl tolimesnio proceso. *būtinai paminėkite produktą, kuriuo domitės.

  pHformula MELA koncentruotas koreguojantis serumas – tai specializuotas aktyvių ingredientų ir drėgmę sulaikančių ingredientų mišinys, kuris padeda iškaikyti veido odos tonusą ir efektyviai mažina odos hiperpigmentaciją. Be parabenu.

  Rinkinį Sudaro

  Giliai valantis veikliųjų medžiagų derinys, C-Cleanser Foam pašalina riebalų perteklių odoje ir nuvalo paviršiaus nešvarumus, oda tampa švelni, skaisti ir elastinga.

  Intensive Hydrogel yra lengva subalansuota emulsija, sudėtyje turinti 10% pieno rūgšties ir 2% salicilo rūgšties su DermShield technologija. Ši emulsija pagerina riebios/mišrios odos būklę ir suteikia intensyvų terapinį efektą, nesukeliant sudirgimo.

   

  Igloo Moist 24/7 sudėtyje yra pritaikyta inovatyvi vėsinimo technologija. Kremas turi raminamąjį ir odą vėsinantį efektą, drėkina odą, atitolina senėjimo požymių atsiradimą, didina odos elastingumą ir stiprumą.

  Azelaic Forte 25 – spuoguotos odos su papulėmis priežiūrai skirtas kremas. Sudėtyje yra azelaino rūgšties 25% su DermShield technologija. DermShield technologija padeda išvengti odos sudirgimo. Azelaic Forte 25 sudėtyje taip pat yra alfa arbutino (5%).

  Noon Aesthetics AcNo Solution– tai koncentruotas ir efektyvus antibakterinių medžiagų derinys skirtas probleminės ir sudirgusios odos priežiūrai.

  AcNo Complex yra koncentruotas ir efektyvus antibakteriškai veikiančių medžiagų mišinys, naudojamas sudirgusiai ir probleminei odai.

  1 atsiliepimas apie NOON Acne KIT

  1. Monika

   Po kosmetologės rekomendacijos įsigyjau ši produktą! Puikiai pašviesino pigmentines dėmes

  Parašyti atsiliepimą