NOON VIT C SERUM 11S

  Šią kosmetikos priemonę galite įsigyti pasikonsultavę su Kosmetologe Kristina Urbonaite. Užpildykite formą ir su Jumis susisieksime dėl tolimesnio proceso. *būtinai paminėkite produktą, kuriuo domitės.

  Vit C Serum 11S sudėtyje yra aukšta koncentracija stabilių vitamino C darinių. Ši inovatyvi prieš senėjimą veikianti veikliųjų medžiagų kombinacija užtikriną gilų priemonės prasiskverbimą į odą. Vitaminas C (11%) veikia kaip efektyvus šviesinamąjį poveikį turintis komponentas, jis neutralizuoja laisvuosius radikalus visuose odos sluoksniuose. Vit C Serum 11S aktyvina kolageno gamybą ir didina kolageno skaidulų kiekį, taip pat NB1RGB fibroblastų koncentraciją. Jis slopina dviejų tipų fermentų (MMP-2 ir MMP-9), skaidančių kolageną, aktyvumą.

  Aktyviosios medžiagos, esančios Vit C Serum 11S sudėtyje:

  • Askorbilo tetraizopalmitatas – tai riebaluose tirpus vitamino C derivatas. Jis apsaugo ir atjaunina foto-senėjimo paveiktą odą, skatina kolageno sintezę ir slopina lipidų peroksidaciją bei odos senėjimo procesus. Dėl savo apsauginių savybių askorbilo tetraizopalmitatas apsaugo DNR nuo pažeidimo, sukelto UVB spindulių. Jis išlieka stabilus aukštoje temperatūroje ir pasižymi geru tirpumu riebaluose.
  • Askorbilo gliukozidas yra natūralus, vandenyje tirpus vitaminas C (askorbo rūgštis), stabilizuotas su gliukoze. Šis derinys padeda pasiekti maksimalų vitamino C poveikį. Askorbilo gliukozidas sumažina odos pigmentaciją, slopindamas melanino sintezę melanocituose. Be to, jis gali sumažinti anksčiau sukaupto melanino kiekį ir taip pašviesinti odą. Ši visapusiška odą šviesinanti priemonė yra naudojama ne tik odos balinimui, bet ir papilkėjusiai odai, norint suteikti jai energijos, panaikinti odos senėjimo padarinius.

  Atsiliepimai

  Atsiliepimų dar nėra.

  Būkite pirmas aprašęs “NOON VIT C SERUM 11S”