NOON HYDROCALMING & VIT COMPLEX

  Šią kosmetikos priemonę galite įsigyti pasikonsultavę su Kosmetologe Kristina Urbonaite. Užpildykite formą ir su Jumis susisieksime dėl tolimesnio proceso. *būtinai paminėkite produktą, kuriuo domitės.

  Vitaminas B3 yra svarbus padedant išvengti ir naikinti odos raudonį, pigmentaciją ir odos senėjimą. pHformula sukūrė didelės koncentracijos vitamino B3 kremą su stirpriu 24 valandas veikiančiu drėkinamuoju kompleksu.
  Lengvos tekstūros kremas savo sudėtyje turi Niacinamido. Kremas skiriamas sustiprinti odą, drėkinti ir tausoti ją. Ramina odą, mažina raudonį, odos kaitimo pojūtį esant rozacijai. 24-valandų dtėkinamasis faktorius ne tik drėkina odą, bet ir saugo ją.

  HydroCalming & Vit Complex yra koncentruotas ir efektyvus augalinių ekstraktų, drėkinančių faktorių ir vitaminų derinys.

  HydroCalming & Vit Complex nauda:
  • Ramina odą po įvairių veido odos procedūrų
  • Gerina odos drėgmės lygį
  • Aprūpina odą pagrindiniais vitaminais
  • Didina odos turgorą

  Veikliosios medžiagos, esančios HydroCalming & Vit Complex sudėtyje:

  • Vandenžydžio žvynakrėčio ekstraktas (Aphanizomenon Flos-Aquae Extract)– tai gėluose vandenyse gyvenantis vienaląstis melsvadumblis, sudėtyje turintis fikocianino (phycocyanin-PC).
  • Alteromono fermentinis ekstraktas– drėkinanti medžiaga. Jis atkuria hialurono rūgšties sekreciją brandžiose odos ląstelėse, stimuliuoja lipidų sintezę, palaiko epidermio – dermos jungties funkcijas bei skatina filagrino išsiskyrimą odoje.
  • Natrio hialuronatas – didelės molekulinės masės išgryninta hialurono rūgštis, kuri užtikrina gilų odos drėkinimą. Stiprios jos hidroskopinės savybės padeda išlaikyti vandenį paviršiniuose odos sluoksniuose. Veikia kaip vandens rezervuaras.
  Prekės ženklas

  pHformula

  Atsiliepimai

  Atsiliepimų dar nėra.

  Būkite pirmas aprašęs “NOON HYDROCALMING & VIT COMPLEX”