URB SKINCAREprofesionali, kosmetologės kurta kosmetika Jūsų odai !

URB SKIN CARE Profesionali veido priežiūros kosmetika

REKOMENDUOJAME ĮSIGYTI

Profesionali veido priežiūros kosmetika

Ar galima pasitikėti didžiosiomis kompanijomis, kurios kepa produktus vieną po kito tik dėl pelno, neatsižvelgdamos į realių klientų poreikius ir jų problemas? Ir kas turi daug laiko ieškoti tobulos priemonės šiame beprotiško tempo vedamame gyvenime?

Iš patirties žinau, kad jūsų vonios kambarys jau dabar yra pilnas įvairių priemonių, kurių pusės net nenaudojate…

O jei pasakysiu, kad yra būdas turėti visas reikalingas priemones, ir jos užima tik kelių buteliukų vietą? Kas, jei yra veiksminga, moraliai atsakinga kosmetika, nes buvo gaminta atsižvelgus į JŪSŲ odą ir JŪSŲ poreikius, o ne vyraujančias madas.

Bet kaip ją atsirinkti, paklausite? Atrodo viskas turėtų būti paprasta – žinai problemą, paskaitai aprašymą ir pagal tai išsirenki priemonę, juk etikečių aprašymai nemeluoja. Bet ar tikrai?

Žinių reikia turėti daug, kad suprastume sudedamąsias dalis, jų veikimą kartu su kitomis priemonėmis ir atskirai. Juk ne kiekvienas esame kosmetikos analizavimo specialistas, o šioje kosmetikos gausoje, su tūkstančiais nenaudingų ar net kenksmingų priemonių, lengva ne tik, kad išmesti pinigus į balą, bet ir pakenkti savo odai.

Kas geriau gali žinoti, jei ne kosmetologė, matanti begales skirtingų odų iš arti kiekvieną dieną ir žinanti su kokiomis problemomis susiduria jos klientai. Dažniausias klausimas, kurį gauna viso pasaulio kosmetologės, skamba maždaug taip – „ką man dabar nusipirkti, kad oda susitvarkytų?“

Vieni kosmetologai rekomenduoja, ką jau yra sukūrusi didžioji kosmetikos pramonė. O aš, sukūriau produktus pritaikytus, būtent jūsų odai. Ilgametė, 8 metų patirtis dirbant kosmetologe ir dėstytoja, padiktavo poreikį sukurti odai naudingus produktus.

Profesionali kosmetika URB SKIN CARE

Atkreipiau dėmesį į svarbiausią – sudedamasias dalis ir veiiksmingumą. Buteliuko išorė taip pat estetiška – galima pasipuošti vonios kambarį. Veiksmingumas ir estetika viename.

Ši namų priežiūros linija kurta žinant šiuolaikinio kliento odos poreikius ir jos problemas. Metus laiko galvojau sudėtis, kurios vėliau buvo dermatologiškai ištestuotos ir sukurtas galutinis produktas Lietuvos laboratorijoje. Remiuosi stipriomis vertybėmis – visa linija veganiška, netestuojama su gyvūnais ir neturi jokio kenksmingo ingrediento.

Pritaikiau mažai kur sutinkamus kompleksus, integravau pamirštus ekstraktus, kurie bus ypatinga atgaiva jūsų odai ir leis jums spindėti. Daugiau jokių rūpesčių dėl nepasisekusių pirkinių savo odos priežiūrai! Su URB Skincare produktais būsite tikri dėl savo odos!

Su meile jūsų odai,
Kosmetologė Kristina Urbonaitė