ODA kremas su ICHTIOLU (naudojamas lokaliai)

29,00

ODA kremas su ichtiolu

Atsikratykite taip varginančių bėrimų kartu su ICHTIOLO KREMU. Priemonė sukurta pavieniams, skausmingiems, ilgai nepraeinantiems spuogams greičiau išnykti. Šis kremas skirtas mišriai/riebiai odai su periodiškai pasikartojančiais židininiais lokaliais bėrimais.

Turime

Kategorija: Žymos: ,

Atsikratykite taip varginančių bėrimų kartu su ICHTIOLO KREMU. Priemonė sukurta pavieniams, skausmingiems, ilgai nepraeinantiems spuogams greičiau išnykti. Šis ODA kremas skirtas mišriai/riebiai odai su periodiškai pasikartojančiais židininiais lokaliais bėrimais. Taip pat rekomenduojame ODA Kaukė nuo spuogų.

ODA KREMAS SU ICHTIOLU

AKTYVŪS KOMPONENTAI

Glikolio rūgštis (Glycolic acid) reguliuoja (rūgština) odos pH ir sudaro nepalankias sąlygas mikroorganizmams plisti, reguliuoja riebalinių liaukų aktyvumą, iškelia į odos paviršių susidariusius riebalinius „kamštukus“, apsaugodamas nuo nepageidaujamo, skausmingo spuogo susidarymo gilesniuose odos sluoksniuose.  Taip pat stiprina natūralų apsauginį odos barjerą, stimuliuoja odos atsinaujinimo procesus. Glycolic Acid (Glikolio rūgštis), tai organinė alfahidroksi- rūgščių grupei (AHA) priklausanti rūgštis. Plačiai naudojama kosmetologinėje praktikoje ir kosmetikos priemonių gamyboje. Glikolio rūgštis nesukelia alerginių reakcijų. Savo nesudėtinga ir maža formule ji pasižymi dideliu skvarbumu ir gebėjimu ne tik reguliuoti visus mechanizmus, nuo kurių priklauso riebalinių liaukų aktyvumas, regeneraciniai odos procesai,  odos atsparumas, drėgmės balansas odoje, bet ir padeda kitoms veikliosioms medžiagoms patekti į gilesnius odos sluoksnius, sustiprinant jų poveikį.

ODA kremas su ichtiolu

Ichtiolas (Ichthammol) dar vadinamas amonio bituminosulfonatu. Pavadinimas parodo, kad jo sudėtyje yra Sieros, kuri labai veiksminga įvairioms odos problemoms spręsti ir yra plačiai naudojama farmacijos pramonėje. Ichtiolo poveikis yra žinomas nuo seno – „ištraukia“  nepageidaujamus darinukus į odos paviršių, kur žymiai lengviau papildomomis priemonėmis galima panaikinti ne tik votis, bet ir skausmingus gilesniuosius spuogus.

Lantano nitratas (Lanthanum nitrate) – skatina odos regeneraciją, gerina spuoguotos odos būklę.

Vitamino C esteris (Ascorbyl Palmitate), tai stabili, tirpi riebaluose vitamino C forma. Pasižymi antioksidacinėmis savybėmis, stiprina imunines / apsaugines odos savybes. Šviesina spuogų vietoje atsiradusias tamsias dėmeles.

Allantoin Allantoin (alantoinas) ramina, drėkina, minkština ir lygina odą,  jautriai odai suteikia geresnę regeneraciją.

Cinko oksidas ir Titano dioksidas – organinės kilmės medžiagos – filtrai, kurie atspindi kenksmingus UVA/UVB spindulius. 

Daugiau apie ODA kosmetiką

Prekės ženklas

ODA (Optimum Derma Aciditate)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “ODA kremas su ICHTIOLU (naudojamas lokaliai)”