Naktinis pilingas su azelaino rūgštimi 2vnt po 5ml

40,00

Produktas sukurtas intensyviai stangrinti brandžią veido odą, mažinti odos nelygumus, šviesinti pigmentines dėmes. Sudėtyje esančios azelaino, glikolio ir migdolų rūgštys veikdamos kartu skatina odos atsinaujinimą, stabdo senėjimo procesus, mažina naujų  raukšlelių atsiradimą ir padeda sumažinti jau esančias, suteikia odai išskirtinio stangrumo ir elastingumo.

  • Stangrina
  • Skaistina
  • Mažina odos nelygumuNaudoti 1 kartą per savaitę. Tepti ant švarios veido ir/arba kaklo bei dekoltė odos. Priemonės nereikia nuplauti – ji naudojama nakčiai.Svarbu: gali sukelti lengvą odos dilgčiojimą ir paraudimą – tai normalus odos reagavimas į rūgštis. Jei dilgčiojimas tampa nemalonus ir trunka ilgiau nei 15 min. rekomenduojame priemonę nuplauti.

 

DOVANA 🎁 ODA JAUNINAMASIS RANKŲ KREMAS SU GINTARO RŪGŠTIMI IR SVIESTMEDŽIO ALIEJUMI 50 ML

Sodrios tekstūros rankų kremas ne tik intensyviai drėkina ir maitina išsausėjusią rankų odą, bet ir padeda ją apsaugoti nuo kenksmingų aplinkos veiksnių bei ankstyvo odos senėjimo. Sudėtyje esantys sviestmedžių, avokadų, migdolų aliejai užtikrina aksominį rankų švelnumą, o drėkiklis UREA padeda išlaikyti drėgmę viršutiniame epidermio sluoksnyje.

• Intensyviai drėkina ir maitina (UREA, Sviestmedžių, avokadų, migdolų aliejai);

• Didina odos stangrumą ir elastingumą (Gintaro rūgštis, migdolų aliejus);

• Apsaugo nuo laisvųjų radikalų poveikio (Gintaro rūgštis).

Rankų kremo aromatas atsiskleidžia pačiulio, vanilės ir gintaro natomis.

Turime